Skip to Content
Szukaj
HB (3)

Strefa Hankey Bannister podczas festiwalu whisky w Jastrzebiej Górze

22. 8. 2022

W tym roku po raz pierwszy chcemy pokazać Wam zgoła inną twarz naszego blendu marki Hankey Bannister. Whisky, która kiedyś była trunkiem tylko dla elit, już dawno wyszła z salonów. To whisky osadzona w tradycji, a zarazem na wskroś nowoczesna i nowatorska, zmieniająca się, dlatego warto każdego roku odkrywać ją na nowo. Na pewno znajdziecie coś niezwykłego.

My, Hankey Crew, robimy to samo. Cały czas się uczymy, odkrywamy, poznajemy naszą whisky i dzielimy się nią, słuchając o Waszych doznaniach. Wciąż myślimy też o nowych zaskakujących niespodziankach.


Jedną z nich w tym roku w Jastrzębiej Górze będzie Strefa Disco. Szykujemy dla Was odlotowe miejsce z czerwonym dywanem do spędzenia czasu z dala od cygarowego dymu i mozolnych rozmów o wyższości single malts nad blendami. U nas zarówno odpoczniecie, jak i "potupiecie" nóżką do nieśmiertelnych hitów z lat 70. i 80. Będziecie mieli możliwość spróbować naszej whisky "na czysto", a także w koktajlach, które w tym roku będą zapewne najlepszymi koktajlami na festiwalu. Strefą Disco, jak i innymi atrakcjami, chcemy pokazać Wam oblicze whisky, oblicze Hankey Bannister, jakiego jeszcze nie znacie, bo przecież whisky to ludzie. 

Jednak to nie koniec przygotowanych dla Was atrakcji. Koniecznie musisz wziąć udział w sesji blendowania z Hankey Bannister. Stwórz swój idealny blend, korzystając z przygotowanych przez nas składników – whisky, które wchodzą w skład oryginalnej mieszanki Hankey Bannister, a które przywieźliśmy ze Szkocji, m.in. z naszych destylarni: Old Pulteney, Balblair, Knockdhu czy Speyburn, zarówno lekkie owocowe, jak i dymne, torfowe. Kolejna atrakcja to quiz osobowości z uroczą hostessa Olą - dowiedz się, czy jesteś jak ekstrawagancki Hankey, wytworny Bannister czy masz po trosze z obu i otrzymaj darmowy koktajl!

Zajrzyj do nas, spróbuj naszych whisky, porozmawiaj z Hankey Crew i weź udział w naszych zabawach. Jesteśmy w Jastrzębiej Górze, żeby wspólnie dobrze się bawić!