Szukaj

Nasza Whisky

Nasi założyciele wiedzieli, jak połączyć swoją istotę stylu, w celu uzyskania wysublimowanych efektów. Wiemy to również my, dzięki czemu mamy wielokrotnie nagradzane portfolio obejmujące wyjątkowo gładką szkocką whisky oraz jej prestiżowe ekspresje.

 • Original A

  Original Blend

  Panowie Hankey i Bannister prezentują Original Blend, najwyższej jakości ręcznie wyselekcjonowaną mieszankę szlachetnych i rzadkich szkockich whisky. Ta gładka, lekka i doskonale wyważona mieszanka znana jest w towarzystwie od ponad 250 lat.

 • Heritage Blend

  Heritage Blend

  Zainspirowana swoim dziedzictwem, powstała na bazie doskonale zachowanej butelki whisky Hankey Bannister wyprodukowanej w latach 1924 – 1928. Starannie odtworzona przez Master Blendera, w wyniku czego powstała whisky o niewątpliwie niesamowitym smaku!

 • 12 YO B

  12 Years Old Regency

  Dobrze wyważona ze słodką, miękką wanilią i lekko dymnym finiszem.

 • 21 YO B

  21 Years Old Partners' Reserve

  Mieszanka naszych najrzadszych i najbardziej wyjątkowych whisky, Hankey Bannister 21 Years Old Partners' Reserve jest naprawdę wyjątkowa i luksusowa.

 • 25 YO C

  Aged 25 Years

  Ta limitowana edycja whisky może starzeć się ponad 25 lat w beczkach z amerykańskiego dębu, aby uzyskać mieszankę o bogatym, złożonym i doskonale zrównoważonym smaku.

 • 40 YO B

  Aged 40 Years

  Niezwykle unikalna whisky, której powstało zaledwie 1400 butelek, o niezwykle bogatym i złożonym smaku z nutami rodzynek, czekolady i przypraw.