Skip to Content
Szukaj

Nasi założyciele wiedzieli jak połączyć swoją istotę i styl, by uzyskać wysublimowane efekty. Wiemy to również my. Nasze wielokrotnie nagradzane portfolio obejmuje wyjątkowo gładką szkocką whisky typu blended w wielu prestiżowych rocznikach.

 • HB Original Autumn Bottle Glass HR Landscape original

  Original Blend

  Panowie Hankey i Bannister prezentują Original Blend, najwyższej jakości ręcznie wyselekcjonowaną mieszankę szlachetnych i rzadkich szkockich whisky. Ta gładka, lekka i doskonale wyważona mieszanka znana jest w towarzystwie od ponad 250 lat.

 • Hankey Bannister HERITAGE WINTER BOTTLE COCKTAIL IN BAR SETTING HR LANDSCAPE

  Heritage Blend

  Zainspirowana swoim dziedzictwem, powstała na bazie doskonale zachowanej butelki whisky Hankey Bannister wyprodukowanej w latach 1924 – 1928. Starannie odtworzona przez Master Blendera, w wyniku czego powstała whisky o niewątpliwie niesamowitym smaku!

 • HB 12 YO SPRING SUMMER BOTTLE HIGHBALL SHOES HR LANDSCAPE

  12 Years Old Regency

  Dobrze wyważona ze słodką, miękką wanilią i lekko dymnym finiszem.

 • HB 21 YO WINTER BOTTLE DRINK HR LANDSCAPE

  21 Years Old Partners' Reserve

  Mieszanka naszych najrzadszych i najbardziej wyjątkowych whisky, Hankey Bannister 21 Years Old Partners' Reserve jest naprawdę wyjątkowa i luksusowa.

 • Hankey Bannister 40 YO Bottle and Dram Beauty Shot with Shadows Landscape HR

  Aged 40 Years

  Niezwykle unikalna whisky, której powstało zaledwie 1400 butelek, o niezwykle bogatym i złożonym smaku z nutami rodzynek, czekolady i przypraw.